مدیران باشگاه بایرن مونیخ بدشان نمی‌آید که هدایت این تیم آلمانی را دوباره به پپ گواردیولا بسپارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جستجو برای یافتن جانشینی مناسب برای نیکو کواچ همچنان توسط مدیران باشگاه بایرن مونیخ ادامه دارد و حالا خبر می‌رسد که بایرنی‌ها بدشان نمی‌آید که پپ گواردیولا را به آلیانتس آره‌نا بازگردانند، سرمربی‌ای که بین سال‌های 2013 تا 2016 هدایت باواریایی‌ها را برعهده داشت و این تیم را به سه قهرمانی در بوندس‌لیگا، دو قهرمانی در جام حذفی آلمان، یک قهرمانی در سوپرجام آلمان و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها رساند.

نشریه آلمانی «بیلد» با انتشار گزارشی مدعی شد که مدیران باشگاه بایرن امیدوار هستند که بتوانند گواردیولا را به مونیخ بازگردانند و برای این کار حتی به طور مرتب با این سرمربی اسپانیایی در تماس هستند. مدیران بایرن بر این باورند که پپ دیگر از بودن در منچسترسیتی خوشحال نیست، به طوری که حتی همسر و فرزندانش به اسپانیا بازگشته‌اند. آیا گواردیولا که هنوز خانه‌اش را در مونیخ دارد، علاقه‌ای به بازگشت به این تیم دارد؟ مدیران بایرن مونیخ معتقدند که این سرمربی اسپانیایی احتمال بازگشتش به این تیم را رد نخواهد کرد، هرچند اخباری از نزدیکان پپ به گوش می‌رسد که او قصد دارد پس از ترک منچسترسیتی در رده ملی مشغول به کار شود.

توماس توخل، سرمربی کنونی پاری‌سن‌ژرمن و اریک تن‌هاخ، سرمربی فعلی آژاکس اصلی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری بایرن مونیخ هستند، هرچند شانس استخدام تن‌هاخ که بین سال‌های 2013 تا 2015 هدایت تیم ذخیره‌های بایرن مونیخ را برعهده داشت، در تابستان پیش‌رو بیشتراست. هانسی فلیک، مربی موقت بایرن هم مشکلی برای بازگشت به پست قبلی خود یعنی دستیار سرمربی و کار در کنار یک سرمربی بزرگ ندارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.