نشریه اکیپ با تیتر "گریزمان، مشکل تو چیست؟" به تحلیل شرایط این بازیکن پرداخته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می رسد بازیکنان حاضر در رختکن بارسلونا هنوز و بعد از یک سال، اتفاقاتی که منجر به عدم انتقال گریزمان به بارسلونا شد را فراموش نکرده و رفتار سردی با وی دارند. همچین برخی از بازیکنان انتقال گریزمان در تابستان امسال را دلیل اصلی عدم پیوستن نیمار به بارسا می دانند و به این دلیل از وی دلگیر هستند.

در حال حاضر وی به هموطنان خود (کلمنت لنگلت، ساموئل امتیتی ​​و عثمان دمبله) پناه آورده و اخیرا با لوئیس سوارز نیز ارتباط خوبی پیدا کرده است. اما با این حال گریزمان هنوز نتوانسته با لیونل مسی، ستاره آرژانتینی در داخل یا خارج از زمین ارتباط برقرار کند و این نشریه به اظهارات اخیر لنگلت مبنی بر اینکه آنها "کم کم" همدیگر را می شناسند اشاره کرده است. مشکل اینجاست که آنها یکدیگر را در زمین درک نمی کنند، اما هنوز هم فضا برای پیشرفت وجود دارد. البته سازگاری در بارسلونا برای هر کسی دشوار است، خواه شما گریزمان، آرتور یا هر بازیکن دیگری باشید.

طبق گفته دیدیه دشان، استفاده نامناسب ارنستو والورده از گریزمان در پست وینگر باعث شده عملکرد وی نسبت به حضور در پست مهاجم کندتر شود. وی بر خلاف دوران بازی کردن در اتلتیکومادرید، دیگر مرد اصلی ترکیب نیست و این نقش مطابق انتظار توسط لیونل مسی اجرا می شود. در این شرایط گریزمان دیگر به اندازه باشگاه سابق خود بازیکن مهمی به شمار نمی آید و همین موارد اوضاع را برای ستاره فرانسوی دشوار ساخته است.

65

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.