طبق ادعای رسانه ها ایوان راکیتیچ در یکی دو هفته اخیر باز هم به اتلتیکو نزدیک شده اما باشگاه مادریدی این قضیه را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از موندودپورتیوو، ایوان راکیتیچ آخرین ماه ها و شاید هفته های حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد. هافبک کروات که تا فصل قبل بازیکن ثابت بارسا محسوب می شد، با پیوستن فرانکی دی یونگ به بارسا و اوج گیری آرتور ملو به نیمکت ذخیره ها تبعید شد. او که تابستان قصد جدایی داشت، در نهایت ماندنی شد ولی به نظر می رسد در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال مقصدی دیگر برای خود است.

راکیتیچ اخیرا گفته است که در 31 سالگی نباید چنین اتفاقی برایش در بارسا رخ می داد و نیمکت نشینی او را بسیار آزار می دهد.

چندی پیش یکی دو رسانه اسپانیایی ادعا کردند که اتلتیکو مادرید قصد جذب راکیتیچ را دارد و روز گذشته نیز "واموس"، دیگر رسانه اسپانیایی این ادعا را تکرار کرد. باشگاه اتلتیکو هر بار این ادعا را تکذیب کرده و این بار نیز طی بیانیه ای تاکید کرد که هیچ برنامه ای برای جذب هافبک کروات بارسلونا ندارد.

اتلتیکو مشکلات مربوط به محدودیت مالی برای پرداخت دستمزد ها دارد و تقریبا احتمال ورودش به بازار زمستانی نقل و انتقالات نزدیک به صفر است. به همین دلیل نه تنها راکیتیچ که حتی شانس جذب یک مهاجم جدید برای این تیم هم بسیار اندک ارزیابی می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.