ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال پرگل‌ترین فصل خود را در عرصه ملی در 15 سال اخیر پشت سر می‌گذارد تا مشخص شود وی برای رسیدن به رکورد علی دایی انگیزه بسیار بالایی دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته تیم ملی فوتبال پرتغال در خانه لوکزامبورگ به میدان رفت و با دو گل به پیروزی رسید. در این بازی کریس رونالدو در دقایق پایانی گل زد تا تعداد گل‌های ملی خود را به عدد 99 برساند.

کریس در شرایطی یک گل تا رسیدن به رکورد 100 گل زده در بازی‌های ملی فاصله دارد که برای رسین به رکورد علی دایی 10 گل دیگر می‌خواهد.

رونالدو از سال 2004 که در تیم ملی فوتبال پرتغال کار خود را آغاز کرد و توانست روند گلزنی‌های خود را استارت بزند. رونالدو در این میان فصل اخیر 2019، با 14 گل ملی بیشترین گل را در دوران فعالیت خود در تیم ملی فوتبال پرتغال به ثمر رسانده است.

کریس در اولین فصل خود در سال 2004، 4 گل به ثمر رساند و در ادامه در فصول 2013 و 2016 گل‌های خود را دورقمی کرد، وی در سال 2013، 10 گل زد و در سال 2016، 13 بار دروازه حریفان را گشود.

تعداد گل‌های ستاره پرتغالی در فصل اخیر نشان می‌دهد که رونالدو انگیزه بالایی برای رسیدن به علی دایی آقای گل ایرانی جهان دارد.

تعداد گل‌های رونالدو به تفکیک سال‌های بازی در تیم ملی فوتبال پرتغال را در زیر ببینید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.