پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که سرخیو آگوئرو علاوه بر بازی شاختار در دیدار مقابل منچستر در لیگ برتر نیز غایب است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچسترسیتی فردا از سری مسابقات هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا میزبان شاختار خواهد بود. شاگردان پپ گواردیولا از چهار بازی قبلی خود 10 امتیاز کسب کرده اند و یک تساوی در بازی فردا هم می تواند صعود آن ها را به مرحله بعدی قطعی کند.

پپ گواردیولا دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی منچسترسیتی مقابل شاختار شرکت کرد.

روند منچسترسیتی در هفته های گذشته؟

به طور کلی فکر می کنم هفته به هفته بهتر می شویم. ما بازیکنانی داریم که برای طولانی مدت مصدوم هستند. به جز آن ها مندی به تازگی از مصدومیت بازگشته و آنجلینو و کانسلو نیز مشکل دارند. با این همه از عملکرد تیم تا به اینجا کاملا راضی هستم.

وضعیت مصدومیت آگوئرو و زینچنکو؟

آگوئرو دربی منچستر را هم از دست خواهد داد. او برای چند هفته غایب خواهد بود و مشکل او از ناحیه ران است. زینچنکو نیز در حال حاضر مصدوم است. او به عنوان یک بازیکن جوان وارد تیم شد و به سرعت ما را متقاعد کرد. او می تواند در چند منطقه از زمین بازی کند و این موضوع فوق العاده است.

عملکرد گابریل ژسوس و رقابت او با آگوئرو؟

اوضاع برای گابریل آسان نیست. هیچ مهاجم دیگری در سطح او و با این فروتنی وجود ندارد. او کاملا شرایط را پذیرفته است و هیچ کدام از جلسات تمرینی را از دست نمی دهد. گابریل یک پسر باورنکردنی است. او و سرخیو به یکدیگر احترام می گذارند. سرخیو کمی بیشتر بازی می کند اما من سعی می کنم که از هر دو آن ها استفاده کنم. بعضی وقت ها هم ما به هر دو آن ها در زمین نیاز داریم.

توانایی های میکل آرتتا و احتمال سرمربی شدن او؟

او در گذشته یک هافبک توپ نگه دار بود و دیدی باورنکردنی در زمین داشت. او یک انسان باورنکردنی است و اخلاق کاری فوق العاده ای دارد. من بعد از چند روز کار با آرتتا به او گفتم که روزی یک سرمربی خوب خواهد شد. من می خواهم که او در کنار ما بماند اما این موضوع به او و زندگی شخصی اش مربوط می شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.