توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با رئال مادرید حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عصر امروز زین الدین زیدان یک بار دیگر علاقه خود به هدایت کیلیان امباپه را در آستانه بازی فردا شب تیمش مقابل پاری سن ژرمن ابراز کرد و حالا توماس توخل در پاسخ مدعی شد هر کسی هر چیزی را که در اختیار ندارد بیشتر به آن عشق می ورزد.

توماس توخل گفت: "من نمی دانم زیدان چقدر امباپه را دوست دارد، اما ما واقعا عاشق مهاجم خود هستیم. مهمترین موضوع این است که امباپه بازیکن ما است. ما خوشحالیم که امباپه در ترکیب ما حضور دارد. وقتی نمی توانید چیزهایی را که می خواهید داشته باشید، آن را بیشتر می خواهید.

این به دلایل مختلف نسبت به دیدار رفت بازی متفاوتی است. ما در مادرید بازی می کنیم و حضور در برنابئو یکی از سخت ترین کارها در فوتبال است. مادرید در سراسر زمین رهبران و کاپیتان های بزرگی دارد. رئال مادرید اخیرا عملکرد خوبی داشته و فرم درخشانی دارد. آنها پیروزی های بسیار زیادی کسب کرده اند و دروازه رئال به ندرت باز می شود.

بازی کردن در این مقطع مقابل رئال مادرید به خصوص در خانه حریف در حال حاضر خیلی سخت است. اما ما نیز یک تیم متعادل و خطرناک هستیم و برای آنها چالش بزرگی ایجاد خواهیم کرد. عملکرد ما هنگام مالکیت توپ در مرحله گروهی فوق العاده بوده و این نکته مهم است. بدون تلاش کل بازیکنان تیم، امکان کسب پیروزی در تمام بازی ها در لیگ قهرمانان وجود ندارد. اگر می خواهیم مقابل مادرید پیروز شویم، باید مانند قبل بازی کنیم. این دیدار چالش بزرگی خواهد بود و ما معیارهای خود را برای کسب موفقیت تعیین کرده ایم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.