مائوریتزیو ساری از تیمش انتظار جدی گرفتن بازی با اتلتیکومادرید را دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اتلتیکومادرید در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از بازیکنانش خواست با وجود قطعی شدن صعود بازی را جدی بگیرند.

 سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: اکنون تیم عالی بازی می‌کند و البته دوست دارم در مسائل خاصی، استمرار بیشتری ببینم. باید ویژگی‌های بازیکنان خودمان را مدنظر داشته باشیم و البته  قطعا جای بیشتری برای پیشرفت داریم. نگران نحوه بازی اتلتیکو مادرید نخواهیم بود. رویارویی با اتلتیکو سخت است اما باید به اهمیت صدرنشینی در گروه فکر کنیم. سیمئونه در اتلتیکو مادرید کارهای بزرگی انجام داده و به همین خاطر او باید تشویق شود.با وجود قطعی شدن صعود امیدوارم بازیکنان این بازی را جدی بگیرند.

او در ادامه افزود:  رابطه خوبی با رونالدو دارم. اگر بازیکنی با عناوین پرشمار از تعویضش عصبانی شود، یعنی هنوز انگیزه بالایی دارد و این جنبه مثبت ماجرا است. رونالدو در تمرینات گروهی شرکت کرد و به نظر می‌رسد وضعیت او رو به بهبودی است. با این حال باید وضعیت او را طی امروز و فردا بررسی کنم. وضعیت مصدومیت دلیخت و برناردسکی باید همچنان مورد بررسی قرار گیرد. بازی کردن آن‌ها به احساس و وضعیتی که دارند، بستگی دارد. بازی کردن همزمان رونالدو، ایگواین و دیبالا کنار یکدیگر به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، ممکن نیست اما این 3 نفر می‌دانند چگونه به خوبی بازی کنند و با یکدیگر راحت هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.