گونسالو ایگواین، مهاجم باتجربه یوونتوس از شرایط فعلی خود در تورین ابراز رضایت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در تابستان به نظر می رسید کسی خواهان ماندن گونسالو ایگواین در تورین نیست و او قطعا یوونتوس را ترک خواهد کرد. اما ایگواین در نهایت در یووه ماندنی شد و در هفته های اخیر یک بار دیگر او ارزش های خود را ثابت کرده است. ستاره آرژانتینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با اتلتیکومادرید حاضر شده و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

گونسالو ایگواین گفت: "اتلتیکومادرید تیمی قابل احترام بوده و برای نهایی کردن صعود خود راهی تورین شده. ما نیز به دنبال تثبیت صدرنشینی هستیم و باید دید چه اتفاقی رخ می دهد. من احساس خوشحالی می کنم. دلیل این احساس نه فقط تصمیم به ماندن در یوونتوس، بلکه رفتار کادر فنی و بازیکنان با من است. از حضور در اینجا بسیار خوشحالم و من سالهای زیبایی را در یوونتوس تجربه کرده ام.

در حال حاضر شراط خوب پیش می رود اما من هنوز راضی نیستم. فصل بسیار طولانی است و ما باید از امروز تا پایان فصل خود را ثابت کنیم. وقتی بازیکنان بزرگی مثل تیم فعلی یوونتوس در اینجا حضور دارند، شما از هر فرصتی که به شما داده می شود نهایت استفاده را ببرید. هم پائولو دیبالا و هم من سعی کرده ایم تمام تلاش خود را بکنیم.

بازی کردن کنار کریستیانو رونالدو یا پائولو دیبالا؟ آنها دو بازیکن متفاوت هستند. همه دوست دارند در کنار بازیکنان بزرگ بازی کنند و رونالدو و دیبالا بازیکنان بزرگی هستند. من سعی می کنم برای بازی در کنار هر دوی آنها خودم را تطبیق دهم. در دراز مدت این همان چیزی است که یک تیم را به سمت موفقیت سوق می دهد.

رابطه با مائوریتسیو ساری؟  من بهترین سالهای حرفه ام را کنار ساری تجربه کردم و می دانم چه او می خواهد. من از همکاری با ساری خوشحال هستم و سعی می کنم آنچه را که از من می خواهد انجام دهم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.