ژوزه مورینیو به اندازه تمام مربیان دنیا، لیگ قهرمانان اروپا را دوست دارد و از بازگشت به این سطح خوشحال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورینیو در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا از اشتیاقش به بازگشت به این سطح و تب و تاب لندنی‌ها در معتبرترین جام باشگاهی اروپا گفت.

 سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در آستانه بازی با المپیاکوس اظهار داشت:  این رقابت ها را خیلی زیاد و به اندازه تمامی افرادی که در فوتبال حضور دارند، دوست دارم. هر کسی آرزوی پیروزی در لیگ قهرمانان  را دارد. هر کسی از  مزیت  فتج لیگ قهرمانان اروپا برخوردار نیست اما من به اندازه کافی جام این رقابت‌ها را لمس کرده‌ام.پوچتینو گفته شکست در فینال لیگ قهرمانان اروپا موجب شده بازیکنان تحت تاثیر قرار گیرند. او  اینجا بوده و احساساتش را با بازیکنان به اشتراک گذاشته است اما ناامیدی از شکست در فینال لیگ قهرمانان اروپا مانند ناکامی در فرود آمدن بر روی کره ماه است. شما به لیورپول نگاه کنید. در ابتدا از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان اروپا ناامید شده بود اما فصل بعد  راهی فینال  و موفق به کسب قهرمانی شد.

او در ادامه افزود:  به عنوان یک عاشق فوتبال وارد ورزشگاه جدیدی شدم و بازی تاتنهام و نیوکاسل را از نزدیک مشاهده کردم. بازی چندان خوبی نبود  اما ارتباط میان هواداران با تیم را کاملاً احساس کردم. زمانی که  شما خانه بهتری پیدا می‌کنید، وقت ترک منزل قدیمی فرا می‌رسد امیدوارم در  این دیدار  باز هم  همدلی بین  هواداران و تیم را در بالاترین سطح داشته باشیم.با این بازیکنان، هرگز از هیچ مسابقه لیگ قهرمانان اروپا نمی‌ترسم. ما باید صعود کنیم. تنها زمانی که تیمم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند در خصوص اینکه آیا شانسی برای قهرمانی داریم یا خیر، فکر خواهم کرد. در حال حاضر از این مسئله دور هستیم.شما حق دارید در خصوص برقراری ارتباط صحبت کنید.ما دارای یکی از مهاجمان بزرگ انگلیس هستیم.  منطقی نیست زلاتان به باشگاهی بیاید که هری کین مهاجم آن است.

مورینیو در پایان افزود:  چند بار تیم‌هایم در ضربات پنالتی یا در آخرین لحظات شکست خوردند. جزئیات، تفاوت‌ها  را می‌سازد.رئال مادرید فصل 2012-2011 بهترین تیم 15، 20 سال باشگاه بود اما در ضربات پنالتی مغلوب بایرن شدیم.  ما  لالیگا را بردیم  در ضربات پنالتی شکست خوردیم، زیرا 3  نفر از بهترین پنالتی‌زن‌های جهان  یعنی کاکا، راموس و رونالدو پنالتی‌هایشان  را از دست دادند. رسیدن به فینال دستاورد بزرگی برای تاتنهام بود اما آن‌ها تاریخ سازی نکردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.