تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید، معتقد است که این تیم در بازی دیشب مقابل پاری سن ژرمن مستحق کسب پیروزی بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید دیشب از سری مسابقات هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری سن ژرمن بود. کهکشانی ها نمایش فوق العاده ای در بازی دیشب ارائه دادند و ابتدا با دو گل از حریف خود پیش افتادند اما در ادامه پی اس جی دو گل به ثمر رساند تا بازی در نهایت با نتیجه ۲-۲ به پایان برسد.

تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید، پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: " مستحق پیروزی مقابل پی اس جی بودیم و هرگز از نتیجه رخ داده راضی نیستیم. نتیجه این بازی همه چیز را خراب کرد چون ما نمایش فوق العاده ای ارائه دادیم و شایسته پیروزی بودیم. با این وجود بازی مقابل پاری سن ژرمن یکی از بهترین نمایش های این فصل رئال مادرید بود."

کروس در ادامه درباره عملکرد ایسکو و مصدومیت ادن هازارد گفت: " ایسکو امشب عالی بود و کمک زیادی به تیم کرد‌. برای او خوشحال هستم. در مورد هازارد هم، اطلاع دقیقی از وضعیت او ندارم اما ضربه خیلی شدیدی به پای او وارد شد. امیدوارم جدی نباشد."

هافبک آلمانی رئال مادرید در پایان درباره ورود VAR به صحنه اخراج تیبو کورتوا نیز گفت: " کارت قرمز و ضربه پنالتی روند بازی را به طور کلی تغییر می داد اما VAR کمک کرد چرا این فناوری برای چنین مواقعی ضروری است."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.