روبرتو موره نو، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، به صحبت های اخیر لوئیس انریکه واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

موره نو که مدت ها کمک انریکه بود، بعد از جدایی او از تیم ملی اسپانیا به دلیل بیماری فرزندش، به عنوان نفر اول نیمکت لاروخا انتخاب شد اما بعد از صعود اسپانیا به یورو 2020، برکنار شد تا انریکه بار دیگر سرمربی این تیم شود.

انریکه در اولین کنفرانس مطبوعاتی اش بعد از بازگشت به نیمکت لا روخا، موره نو را فردی خیانت کار خواند و دلیل کنار گذاشتن او را داشتن جاه طلبی بیش از اندازه عنوان کرد.

در مقابل، موره نو دقایقی پیش با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی، اعلام کرد هنوز هم دلیل ناراحتی انریکه از خودش را نمی داند.

او به خبرنگاران گفت:" من به خاطر اینکه سریع صحبت می کنم، عذر می خوام اما نمی خواهم زمان را ازدست بدهم. این لحظه بسیار ناخوشایندی برای من است زیرا من اصلا نمی خواستم چنین شرایطی اتفاق بیفتد. من این کنفرانس مطبوعاتی را به خاطر خودم نمی خواستم، من می خواهم حقایق زیادی را به شما بگویم زیرا زاویه دید من در این ماجرا نادیده گرفته شده است.

من 9 سال قبل کارم را با لوئیس انریکه در بارسلونای B آغاز کردم. ما با هم به رم رفتیم و به خاطر او یک سال کار نکردم. ما در سلتا با هم بودیم و سال های موفقیت آمیزی داشتیم. سپس او نخواست با من ادامه بدهد و اونزوئه کمک او در بارسلونا شد. سپس کار در تیم ملی پیش آمد.

کسی نمی دانست مشکل انریکه چقدر طول می کشد اما ما همیشه در همه موارد مشورت می کردیم. قبل از 12 سپتامبر، او به من همه کارهایی که باید انجام می دادم را گرفت و گفت که به من افتخار می کند. سپس آن اتفاق برای دختر او رخ داد و یک هفته بعد من برای دیدن و حمایت از او رفتم و او به من گفت که همه را حفظ می کند جز من. من تعجب کردم زیرا نمی دانستم چه کار اشتباهی انجام داده ام. او نمی خواست دیگر روی من حساب کند و آن زمان بود که من برای اولین بار فهمیدم لوئیس انریکه می خواهد برگردد.

از آنجا که من آدم وفاداری هستم، به مولینا گفتم که ما باید برای جدایی ام توافق کنیم. هنوز نمی دانم که چرا انریکه دیگر از من خوشش نمی آید. حتی دیروز هم توضیح نداد. من اولین نفری بودم که از بازگشت او خوشحال شدم و اسپانیا می تواند با این کادر فنی قهرمان شود. من واقعا دوست دارم باز هم به عنوان سرمربی کار کنم و این چشم انداز من است. چیز بیشتری نمی توانم بگویم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.