ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در مورد پیروزی تیمش مقابل بورنموث و روند بازی صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در همین مدت کوتاهی که ژوزه مورینیو هدایت تاتنهام را در دست گرفته، این تیم موفق به کسب سه پیروزی متوالی و البته پرگل شده است. اسپرز امروز در لیگ برتر بورنموث را مغلوب کرد و ژوزه مورینیو از تعهد خود برای انجام حداکثر تلاش ممکن برای موفقیت تیمش سخن گفت.

ژوزه مورینیو گفت: "هواداران من را نه، بلکه باشگاه را دوست دارند، من نمی گویم آنها من را دوست دارند اما من را به عنوان یک سرمربی حرفه ای و بزرگ که می خواهد بهترین اتفاقات را برای باشگاه رقم بزند پذیرفته اند.

اگر هواداران به سبک کاری من باور داشته باشند دلایل بیشتری برای ابراز علاقه به من خواهند داشت. هواداران پشت تیم هستند و می بینند که ما برای رسیدن به موقعیتی در جدول که در خور بازیکنان با استعداد تاتنهام است تلاش می کنیم. ما در حال سپری کردن بهترین دقایق خود در بازی بوده و بعد از زدن گل سوم، می توانستیم به گل چهارم هم برسیم اما بورنموث یکی از گل ها را جبران کرد و داستان متفاوتی رقم خورد. اما در کل در بخش زیادی از بازی خوب بازی کردیم و اگرچه چند لحظه دشوار هم تجربه کردیم، اما فکر می کنم هواداران از بازی لذت بردند. ما در چهار روز هفت گل به ثمر رسانده ایم.

پیشرفت دله آلی؟ او در پستی بازی می کند که به آن علاقه دارد و ما نیز به دله آلی فضا می دهیم که قادر به نشان دادن خلاقیت های خود در زمین باشد. من فکر می کنم از زمانی که هدایت تاتنهام را بر عهده گرفته ام دله آلی سه نمایش فوق العاده داشته است."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.