فردی لیونبرگ در آستانه اولین تجربه هدایت آرسنال از امید به آینده سخن گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فردی لیونبرگ سوئدی که به تازگی به جای اونای امری اخراج شده به طور موقت سکان هدایت آرسنال را به عهده گرفته از روزهای خوب آینده سخن گفت.

 او در کنفرانس خبری پیش از بازی با نوریچ در هفته جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس  اظهار داشت: هیات مدیره به من گفته است روی کارم تمرکز کنم و در بازی بعدی تا جایی که می‌توانم تیم خوبی به زمین بفرستم. باید دید  چه می‌توان کرد. فقط روی بازیکنان و شرایط تیم تمرکز و تلاش می‌کنم.باید بهترین چیزی که می‌توانیم را ارائه دهیم. برای من، باشگاه اهمیت زیادی دارد. تلاش می‌کنم به بازی فکر کنم، نه آینده. باید در چند بازی بعدی پیروز شویم و بعد ببینیم چه پیش می‌‌آید. هنوز درحال یادگیری و پیشرفت هستم و فکر می‌کنم در شرایط فعلی، باید بازی به بازی به مسائل نگاه کرد.

لیونبرگ در ادامه افزود:من برای مدت زیادی در آرسنال بوده‌ام و از فوتبال سرگرم‌کننده خوشم می‌آید. اما قطعا در عین‌حال، ما باید مشکلات دفاعی‌ را مرتفع کنیم. این یک نبرد سخت برای حفظ تعادل تیمی است و به نظر من، بازیکنانی که خوشحال باشند، می‌توانند بازی‌های خوبی انجام دهند.باید  سخت تلاش کنیم و در عین‌حال از کاری که می‌کنیم، لذت ببریم. برخی اوقات بازیکنان از بازی تهاجمی لذت می‌برند و این موضوع آن‌ها را خوشحال می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.