آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی منچستریونایتد نمی تواند در دیدار امشب مقابل تاتنهام بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امشب منچستریونایتد در دیداری حساس در خانه خود و استادیوم اولدترافورد به مصاف تاتنهام خواهد رفت و اخبار حاکی از آن است که در صورت ناکامی یونایتد در نتیجه گیری، اوله گونار سولشر شغل خود را از دست خواهد داد.

اما خبر بد برای این سرمربی نروژی، غیبت آنتونی مارسیال در دیدار امشب است. اسکای اسپورتس مدعی شد این مهاجم جوان فرانسوی در دیدار ابتدای هفته مقابل آستون ویلا دچار مشکلات عضلانی شده و به همین دلیل در بازی امشب مقابل تاتنهام غایب خواهد بود.

آنتونی مارسیال که در این دیدار در دقیقه 82 جای خود را به میسون گرین وود داد، روی نیمکت قرار نگرفته و مستقیما برای مداوای مصدومیت خود به رختکن رفت و تلاش کادر پزشکی یونایتد برای رساندن او به بازی برابر تاتنهام نتیجه نداده است. آنتونی مارسیال تا اینجای فصل و به دلیل مصدومیت چندی قبل از ناحیه همسترینگ، تا به حال هشت بازی تیمش را در مجموع از دست داده و مشخص نیست با این آسیب دیدگی جدید، چه زمان قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. بدین ترتیب به نظر می رسد سولسشر چاره ای جز استفاده از جسی لینگارد در دیدار مقابل تاتنهام ندارد و ستاره جوان و انگلیسی یونایتد احتمالا در بازی امشب بازیکن ثابت تیمش خواهد بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.