روزنامه هلندی دی‌تلگراف می‌گوید رئال مادرید برای انتقال دانی فان دی‌بیک، پدیده آژاکس به مادرید با قراردادی 55 میلیون یورویی آماده شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 روزنامه هلندی دی‌تلگراف اعلام کرد علاقه رئال مادرید به دانی فان دی‌بیک، پدیده آژاکس آمستردام همچنان ادامه داشته و باشگاه اسپانیایی حالا برای پرداخت 55 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن این ستاره هلندی آماده شده است.

این روزنامه می‌گوید از منابع نزدیک به ستاره هلندی دریافته که باشگاه تاتنهام اخیرا برای جذب او اقدام کرده ولی فان دی‌بیک به این تلاشهای تاتنهام پاسخ منفی داده و اعلام کرده ترجیح می‌دهد راهی رئال مادرید شود.

دی‌تلگراف می‌گوید در تابستان گذشته رئال مادرید برای جذب فان دی بیک درخواستی به آژاکس ارائه داد که مارک اورومارس، مدیر ورزشی تیم هلندی در پاسخ قیمت او را بین 50 تا 60 میلیون یورو اعلام کرد. ولی این جوان هلندی تصمیم گرفت دست‌کم این فصل را در آژاکس بماند و در نتیجه انتقال او به مادرید فعلا متوقف شد.

LS1hrKqfFMoK

به گزارش روزنامه هلندی حالا تلاشهای رئال برای جذب فان دی بیک در پشت پرده دوباره آغاز شده و با توجه به رد پیشنهاد تاتنهام از سوی این ستاره هلندی به نظر می‌رسد اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد او به زودی راهی پایتخت اسپانیا خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.