سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام در مورد گل فوق العاده اش مقابل برنلی صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تاتنهام امروز موفق شد با برتری 0-5 مقابل برنلی، بهترین نتیجه دوران حضور کوتاه ژوزه مورینیو روی نیمکت اسپرز را رقم بزند. سون هیونگ مین در اواسط نیمه اول با طی کردن مسیری در حدود 80 متر و جاگذاشتن چند بازیکن برنلی، یک گل فوق العاده به ثمر برساند و حالا او در این خصوص این گل تماشایی توضیحاتی ارائه داده است.

سون هیونگ مین گفت: "وقتی توپ را گرفتم، سعی کردم آن را به دله پاس بدهم، اما نتوانستم او را پیدا کنم و در ادامه خودم تصمیم گرفتم پا به توپ به سمت دروازه حریف بروم.

من فکر می کنم اینکه تصمیم گرفتم به سمت دروازه حریف بروم و بعد از دو یا سه ثانیه در مقابل دروازه برنلی بودم، بنابراین خود من نیز کمی متعجب شدم. به ثمر رساندن چنین گلی در خانه بسیار ویژه و خاص بود. بعد از اینکه همه مسیر را طی کردم خیلی خیلی خسته بودم، اما تمام تمرکزم را روی زدن ضربه نهایی قرار دادم. تصور کنید بعد از چنین حرکتی این موقعیت گل را از دست می دادم؟ خیلی ناراحت کننده می شد.

برای من دشوار است که بگویم این بهترین گل دوران حرفه ای من است، زیرا برای من همه گلها خاص هستند، اما من دوست دارم دریبل زنی کرده و گل بزنم، بنابراین این یکی برایم بسیار خاص است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.