یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول دیدار تیمش مقابل سالزبورگ را مانند یک فینال توصیف کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شکست در دیدار فردا شب در لیگ قهرمانان مقابل سالزبورگ در اتریش به منزله حذف احتمالی و زودهنگام مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان خواهد بود. یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شده و از بازیکنانش خواست تمرکز لازم را برای این دیدار حساس حفظ کنند.

دیدار مقابل سالزبورگ: "اینگونه نیست که ما از صعود خود اطمینان داشته باشیم و من فقط انتظار دارم که بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم. سالزبورگ بسیار خوشحال بود که مقابل خنک پیروز شدند و ما مقابل ناپولی به تساوی رضایت دادیم تا دیدار آنها مقابل ما مثل فینال باشند. ناپولی نیز از شرایط راضی بود زیرا آنها می دانند که فقط باید خنک را مغلوب کنند.

ما برای این دیدار آماده هستیم، سالزبورگ باید مقابل لیورپول پیروز شود، رخ دادن این اتفاق ممکن است و من این شرایط را دوست دارم. ما هنوز مثل دیوانه ها بلند پرواز هستیم و اینگونه نیست که ما فکر می کنیم که حتما در بازی فردا شب تیم برتر میدان خواهیم بود. من برای این دیدار عصبی نیستم، اما تنش دارم و این نوع خاصی از تنش است. من بازی های مهم زیادی را انجام داده و در بسیاری مغلوب شده ام، اما در چند سال اخیر شرایط بهتر شده است. می دانیم که برنامه ریزی بسیار سخت بوده و ما بازی های متوالی زیادی داریم. ما در شدیدترین دوره زندگی هستیم اما سعی خواهیم کرد از این شرایط دشوار هم لذت ببریم."

پیغام کلوپ به بازیکنان لیورپول: "مانند جوردن هندرسون از بازیکنانم می خواهم تمرکز لازم را برای این دیدار حفظ کنند. همه می دانند که این یک دیدار فینال است و ما برای این مسابقه آماده شده ایم. سالزبورگ باید مقابل ما پیروز شود. ما یک قهرمان عادی و عرف در لیگ قهرمانان اروپا نیستیم و هنوز بلندپرواز و دیوانه وار برای زندگی می دویم و می جنگیم و 100٪ در هر چالشی آماده هستیم."

چگونگی مهار ارلینگ هالند: "من زمانی رابرت لواندوفسکی را در تیم خود داشتم و خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی به چیز دیگری گوش نمی کردند. کاش می توانستید چیز دیگری را پیدا کنید که بتوانید در مورد آن صحبت کنید. چگونه در مقابل یک مهاجم بسیار خوب دفاع می کنید؟ هالند یک استعداد بسیار بزرگ است و ما نباید اجازه دهیم توپ در محوطه جریمه به او برسد."

عدم انتقال سادیو مانه به دورتموند: "این یک ارزیابی اشتباه از طرف من بود. من در آن زمان فکر می کردم فشار زیادی به دورتموند وارد شده است. این تنها تصمیمی اشتباهب که من گرفته ام نبوده، اما تصمیمی بود که توانستم سالها بعد اصلاح کنم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.