هانس دیتر فلیک به توانایی‌های تیمش ایمان دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تاتنهام در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، آمادگی بازیکنانش را مورد اشاره قرار داد.

 سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در این باره گفت: چند بازیکن مصدوم داریم. تولیسو نمی‌تواند در این بازی حاضر باشد. اگر مصدومانی که مدت طولانی در کنار ما نخواهند بود را کنار بگذاریم، امیدوارم بقیه آماده باشند. نحوه بازی در دیدارهای اخیر را می‌پسندم. البته در فوتبال تنها گل‌ها و امتیازها محاسبه می‌شوند. ما باید دوباره به حس دستیابی و موفقیت برسیم و امیدوارم این اتفاق از بازی با تاتنهام شروع شود.

مولر در مورد وابستگی بایرن مونیخ به لواندوفسکی صحبت کرد. فلیک در این مورد اظهار داشت: اگر به موقعیت‌های گل ما در بازی‌های اخیر نگاه کنید، می‌بینید که مشکل فقط لواندوفسکی نیست. بقیه بازیکنان هم فرصت گلزنی داشتند. بازیکنان گلزنی در ترکیب داریم و فکر نمی‌کنم  به لواندوفسکی وابسته باشیم.کومان هنوز جوان است و کیفیت بالایی دارد. کمتر بازیکنی در فوتبال تا این حد بااستعداد است. مطمئنا کومان در آینده گلزنی خواهد کرد و پاس گل می‌دهد. امیدوارم این گره خیلی زود باز شود.منتظر بازی با تیم مورینیو هستم. البته این فقط یک نکته جانبی برای من است. من و مورینیو همدیگر را می‌شناسیم. وقتی او در رئال مادرید بود با هم ملاقات کردیم. منتظر دیدار ژوزه  در اینجا هستم. ما تنها روی تیم و بازی خودمان متمرکز هستیم.طبیعتا می‌خواهیم در تمام بازی‌های باقی‌مانده برنده شویم. انتظار داریم تیم به همین ترتیبی که بازی کرده، ادامه دهد و گلزنی کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.