ستاره پرتغال تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید تمایلی به ورود به عرصه مربیگری ندارد، اما احتمال مربیگری‌اش را هم به صورت قطعی رد نکرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریستیانو رونالدو در گفت‌و‌گو با شبکه DAZN گفت انتظار ندارد که پس از آویزان کردن کفش‌هایش وارد حرفه مربیگری شود، اما احتمال علاقه‌مند شدن به این حرفه را هم رد نکرد.

مهاجم 34 ساله یوونتوس گفت: در حال حاضر من علاقه‌ای به مربیگری ندارم، اما شاید یک روز که حوصله‌ام سر رفت، احساس کنم که بد نباشد مربیگری را امتحان کنم. اگر روزی مربی شوم، ترجیح می‌دهم که یک مربی انگیزشی باشم، چون مربی باید بتواند شور و اشتیاق و استعدادش را به تیم انتقال دهد. به‌عنوان مثال من دوست دارم از بازی کردن لذت ببرم، دریبل بزنم، شوت کنم و گل بزنم و باید به‌عنوان یک فرد ترغیب‌کننده، این علاقه‌مندی‌ها را به بازیکنان هم انتقال دهم.

رونالدو درباره وضعیتش در یوونتوس هم گفت: من هر چیزی را که مربوط به یوونتوس باشد، دوست دارم. این باشگاه فرهنگ خوبی دارد و بهترین تیم ایتالیاست. داستان یوونتوس خارق‌العاده است. من واقعاً خوشحالم که به یوونتوس پیوستم و می‌خواهم با این تیم جام‌های زیادی کسب کنم.

رونالدو یک بار دیگر با معرفی گل قیچی برگردانش به یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل 18-2017 به‌عنوان بهترین گل دوران بازیگری‌اش گفت: آن گل بهترین گلی بود که زده‌ام. تشویق ایستاده هواداران یوونتوس خاص بود. به‌هرحال بوفون دروازه‌بان بود و آن گل را هم در یک استادیوم بسیار خوب و به یک تیم بسیار خوب زدم. آن شب برای من واقعاً شب خاصی بود. وقتی با بوفون صحبت کردم، فهمیدم که با یک انسان خوب طرف هستم. بعد از آن گل او فقط به من تبریک گفت و حرکتش زیبا بود. من به خوبی یادم هست. او کسی است که همیشه می‌خواهد به اطرافیانش کمک کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.