ممکن است نیمار به زودی قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تمدید کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اگرچه در حال سپری کردن دومین سال حضور نیمار در پاری سن ژرمن هستیم، اما هنوز آینده این ستاره پرسر و صدای برزیلی در هاله ای از ابهام قرار دارد. در حالیکه در بارسلونا و در برزیل هنوز هم اخبار حاکی از احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا در تابستان آینده بوده و دوستی صمیمی او با لوئیس سوارز و لیونل مسی دارد نیز این شایعات را تقویت می کند، در فرانسه حدس و گمان ها معطوف به پیشنهاد تمدید قرارداد پاری سن ژرمن برای این مهاجم برزیلی و 28 ساله است.

نشریه لوپاریزین مدعی شد با فروکش کردن آتش اختلافات، رابطه باشگاه و نیمار بهبود یافته و هر دو طرف حاضر به آغاز دوستی جدیدی در مسیر آینده هستند. اگرچه نیمار در تابستان بعدی می تواند در صورت عدم تمدید قرارداد و با استناد به قوانین فیفا پاریس را ترک کند، اما ممکن است به زودی با باشگاه پاری سن ژرمن به توافق رسیده و قرارداد خود را تمدید کند.

البته مدیران پاری سن ژرمن نیز بی میل نیستند تا پایان فصل بهار منتظر مانده و عملکرد ستاره برزیلی خصوصا در لیگ قهرمانان را مورد ارزیابی قرار دهند. به هر حال بر خلاف گذشته و با بهبود یافتن روابط طرفین، دیگر ماندن نیمار در پاریس غیرممکن نیست و شاید این ستاره برزیلی در نهایت قید بازگشت به تیم سابقش را زده و در پاری سن ژرمن ماندگار شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.