عثمان دمبله در انتقالات زمستانی بارسلونا را ترک نخواهد کرد و حداقل تا پایان فصل ماندنی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عثمان دمبله در سومین سال حضورش در بارسا هنوز نتوانسته ارزش هایش را به اثبات برساند. ستاره ای که برای بارسا هزینه ای 105+40 میلیون یورویی داشت، بارها به دلیل مصدومیت به دور از میادین مانده و در این بین بی انضباطی های گاه و بیگاه او نیز مزید بر علت بوده تا بازیکن چندان محبوبی در میان هواداران بارسا نباشد.

دمبله که این روزها مصدوم است و در تلاش برای بازگشت به میادین، اخیرا با لایک کردن پست اینستاگرام یکی از هواداران خود نیز حاشیه ساز شد. او پستی را لایک کرد که تصویری فوتوشاپ شده از خودش با پیراهن لیورپول در کنار ترنت الکساندر آرنولد بود. تصویری متعلق به شب شکست 4-0 بارسا از لیورپول!

گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه سران بارسا پس از این اتفاق، دمبله را در فهرست فروش زمستانی قرار خواهند داد اما رادیو مونته کارلو این ادعا را تکذیب کرد. بارسلونا به درخواست ارنستو والورده(سرمربی) همچنان روی دمبله حساب باز می کند و او قطعا در زمستان نه به صورت قرضی و نه دائمی راهی تیمی دیگر نخواهد شد.

در بارسلونا همچنان بر این امید هستند که ستاره جوان فرانسوی سر به راه شده و بتواند در شش ماه باقیمانده، ارزش های واقعی خود را اثبات کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.