رونالدو یکشنبه شب امید اول یوونتوس در بازی برابر رم خواهد بود و پائولو فونسه کا سرمربی رم امیدوار است که فوق ستاره پرتغالی در پایان با شکست زمین را ترک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پائولو فونسه کا، سرمربی تیم فوتبال رم ابراز امیدواری کرد یکشنبه شب پس از مصاف خانگی شاگردانش با یوونتوس در هفته نوزدهم سری آ، کریستیانو رونالدو را ناراضی ببیند.

این اولین باری است که سرمربی پیشین شاختار دونتسک در سری آ با هموطنش روبه‌رو می‌شود. او درباره این موضوع گفت:« نمی‌دانم وقتی رونالدو را می‌بینم به او چه خواهم گفت، اما امیدوارم که بعد از بازی او را عصبانی ببینم. یوونتوس تیم فوق‌العاده‌ای است. در واقع این تیم و اینتر در حال حاضر بهترین‌های ایتالیا هستند. پس ما بازی سختی خواهیم داشت. زانیولو هم به این بازی خواهد رسید.

رویکردمان نسبت به این بازی مانند دیگر بازی‌هاست. ما مقابل حریفی بزرگ قرار خواهیم گرفت، اما ما به چشم یک بازی معمولی به آن نگاه می‌کنیم.»

سرمربی تیم فوتبال رم در پایان درباره تصمیم اخیر دانیله ده روسی برای بازنشستگی و همین‌طور سیاست باشگاه رم برای بازار نقل‌وانتقالات ماه ژانویه هم گفت:« بازار؟ ما گوش به زنگ هستیم، اما بیشتر از این نمی‌توانم چیزی بگویم. من خصوصیات فردی ده روسی را نمی‌شناسم و فقط ویژگی‌های فنی بازی‌اش را می‌شناسم. او بازیکن بزرگی بود که به تازگی به دوران بازیگری‌اش خاتمه داده است.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.