گیرمو آمور، یکی از مدیران ارشد بارسلونا و از اسطوره‌های این تیم بعد از شکست بارسا مقابل اتلتیکو در سوپرکاپ اسپانیا می‌گوید مساله اخراج والورده در این باشگاه بررسی نخواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 گیرمو آمور، مدیر روابط نهادی باشگاه بارسلونا و از اسطوره‌های این باشگاه، به صراحت اعلام کرد که باشگاه کاتالان به فکر اخراج ارنستو والورده سرمربی این تیم نیست و شکست دیشب مقابل اتلتیکو مادرید در نیمه‌نهایی سوپرکاپ اسپانیا تغییری در این رویکرد باشگاه نخواهد داد.

بارسلونا با هدایت والورده دیشب در جده عربستان در حالی به مصاف اتلتیکو مادرید رفت که اگر در این دیدار در نیمه‌نهایی سوپرکاپ اسپانیا به پیروزی می‌رسید به فینال راه می‌یافت و باید برای قهرمانی در یک ال‌کلاسیکو به مصاف رئال مادرید می‌رفت. ولی شاگردان والورده پیروزی خود را با دریافت دو گل در دقایق پایانی با شکست عوض کردند تا سرمربی این تیم بیش از پیش تحت فشار قرار گیرد و صحبتها درباره احتمال اخراج او قوی‌تر به گوش برسد.

گیرمو آمور که خود در گذشته بازیکن بارسا بوده و در خط هافبک بلوگرانا بازی می‌کرده در عین حال تایید کرد که شکست دیشب مقابل اتلتیکو این باشگاه و مدیرانش را به شدت ناراحت کرده است.

گیرمو آمور در این باره گفت:" شکست در این بازی ما را خیلی ناراحت کرده. ولی باید ادامه بدهیم. این فصل خیلی طولانی است و هنوز بخش زیادی از فصل باقی مانده. ما هنوز بازی‌های مهم زیادی در پیش داریم".

آمور در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا این شکست به معنای پایان دوران والورده در بارسا خواهد بود یا نه گفت:" درباره صحبتهایی که در مورد والورده مطرح کردید باید بگویم که چنین چیزی نخواهد بود".

مدیر روابط نهادی باشگاه بارسلونا در ادامه صحبتهایش درباره بازی دیشب گفت:" اگر شما فوتبال بازی کرده بودید می‌دانستید که در این ورزش از این اتفاق‌ها می‌افتد به  خصوص در بازی‌های مهم در مقابل تیمهای پرقدرت".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.