میکل آرتتا، سرمربی آرسنال تصمیم داور در مورد کارت قرمز پیرآمریک اوبامیانگ را درست قلمداد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرسنال عصر امروز در دیداری مهم مقابل پالاس به تساوی 1-1 دست یافته و دو امتیاز مهم را از دست داد. در این دیدار و در اواخر نیمه اول، اوبامیانگ به خاطر تکل خشن روی پای مه یر مستقیما اخراج شد و میکل آرتتا مدعی شد این تصمیم داور درست بوده و ستاره گابنی قصدی در این خطا نداشته است.

میکل آرتتا گفت: "فکر می کنم 35 دقیقه اول دقیقا همان چیزی بود که من می خواهم تیم آرسنال در زمین پیاده کند. ما در جریان بازی حضور داشتیم بسیار مسلط بودیم، بازی را کنترل کرده، در موقعیت های مناسب قرار گرفتیم و در انتقال توپ نیز خیلی موفق بودیم.

اما بعد از گذشت این مقطع از بازی ما ضربات ایستگاهی زیادی به حریف دادیم، اما من از نیمه اول خیلی راضی بودم. در 10 دقیقه اول نیمه دوم پالاس نمایش خوبی ارائه داده، بارها توپ را به محوطه جریمه ما رساند و ما را به عقب برد. آرسنال زمانی دروازه اش را باز شده دید که کاملا افت کرده بود و این قابل قبول نیست. من از این موضوع ناراحت هستم، اما بعد از دریافت گل ما خیلی خوب واکنش نشان دادیم و بعد از کارت قرمز اوبامیانگ، دوباره به همان تیمی تبدیل شدیم که می خواستم.

کارت قرمز اوبامیانگ؟ من این صحنه را تماشا کردم و به نظرم کارت قرمز منصفانه بود، اما بدانید که اوبامیانگ قصدی نداشت. من امیدوارم مه یر مصدوم نشود و من از این بابت متاسفم. ما کاملا این کارت قرمز را قبول داریم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.