ستاره سابق بارسلونا در واکنش به قبول هدایت بارسا، می گوید که در حال حاضر تنها روی باشگاه السد تمرکز کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از شکست تلخ بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید در سوپر جام اسپانیا، شایعاتی درباره اخراج سرمربی اسپانیایی این تیم یعنی ارنستو والورده به گوش رسیده است. از سوی دیگر گفته می‌شود که ژاوی، سرمربی حال حاضر باشگاه السد، گزینه اصلی سران بارسا برای جانشینی والورده است. با این همه اما هنوز اتفاق ویژه ای در این باره نیفتاده است.

اسطوره باشگاه بارسلونا حالا به شایعات درباره هدایت بلوگرانا واکنش نشان داده است. ژاوی در این باره گفت: " نمی توانم رویایم برای سرمربیگری در بارسلونا را انکار کنم. من این موضوع را بارها و در مصاحبه های زیادی اذان کرده ام. همه می‌دانند که من طرفدار باشگاه بارسلونا هستم؛ باشگاهی که در قلب و رویای من جا دارد اما در حال حاضر تنها روی السد تمرکز کرده ام."

اریک آبیدال و اسکار گرائو، دو تن از مسئولان باشگاه بارسلونا، روز جمعه بازی السد را از نزدیک و در شهر دوحه تماشا کردند. ژاوی در این باره گفت: " آبیدال دوست من است و من بارها با او ملاقات داشته ام. من به بارسلونا، والورده و البته قراردادم با السد احترام می گذارم. من از حضور در السد خوشحالم و احترام زیادی نیز برای این باشگاه قائل هستم."

ژاوی در پایان گفت: " آبیدال و گرائو اینجا بودند و من با آنها در رابطه با مسائل مختلفی صحبت کردم. دلیل دیگر آمدن آنها به اینجا این بود که قصد داشتند با عثمان دمبله ملاقات کند. همه چیز همین بود. من متاسف هستم اما نمی توانم اطلاعات بیشتری در این باره به شما بدهم. من با آبیدال بودم چرا که دوست من است؛ همین! باز هم می گویم من در السد هستم و به والورده احترام می گذارم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.