آنتونیو کونته، سرمربی اینترمیلان ضمن ابراز ناراحتی از تعداد زیاد مصدومین این تیم از پاسخ دادن به شایعات مربوط به انتقال آرتورو ویدال به این تیم خودداری کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آنتونیو کونته سرمربی اینترمیلان بعد از تساوی 1-1 این تیم مقابل آتالانتا که دیروز در یک بازی خانگی اتفاق افتاد از تعداد مصدومین بالای این تیم ابراز نارضایتی کرد ولی از پاسخ دادن به سوالات درباره شایعات مربوط به انتقال آرتورو ویدال ستاره شیلیایی بارسلونا خودداری کرد.

با کسب این تساوی توسط اینتر، در صورتیکه امروز یوونتوس در رم علیه آ اس رم به پیروزی برسد شاگردان کونته با اختلاف دو امتیاز کمتر نسبت به یوونتوسی‌ها در رتبه دوم جدول سری آ قرار خواهند گرفت. کونته اما در پایان بازی سعی داشت بیشتر بر مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنانش تمرکز کند و از پاسخ دادن به سوالات درباره انتقال آرتورو ویدال طفره برود.

کونته به خبرنگاران گفت:" من نمی‌خواهم درباره بازیکنانی که عضو تیم اینتر نیستند صحبت کنم. من در حالی به این بازی وارد شدم که چهار بازیکن کلیدی تیمم را در اختیار نداشتم. آتالانتا تیم سختی است که فوق‌العاده فیزیکی و قوی بازی می‌کند".

سرمربی اینتر در ادامه گفت:" امروز نیکولو بارلا تعلیق بود و ماتیاس وسینو از ناحیه ساق پا مشکل داشت. من در تلاش هستم تا الکسیس سانچس سریعتر آماده شود ولی با همه این حرفها معتقدم امروز با وجود شرایط دشواری که داشتیم تمام تلاش‌مان را کردیم و کم نگذاشتیم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.