منچسترسیتی با ارائه نمایشی درخشان در نیمه اول با شش گل آستون ویلا را مغلوب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیتی که در هفته های اخیر به دوران اوج بازگشته، امشب در همان نیمه نخست تکلیف آستون ویلا را در خانه اش مشخص کرد تا با توجه به شکست دیشب لسترسیتی، دوباره در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار گیرد.

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه 16 به گل اول رسید. روی پاس سرخیو آگوئرو، ریاض محرز در سمت راست صاحب موقعیت شده و با یک حرکت انفرادی و ضربه ای زمینی و دقیق موفق به زدن گل اول سیتی شد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. این بار با پاس گابریل ژسوس، ریاض محرز در محوطه صاجب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.

در دقیقه 26 با پاس مندی، گابریل ژسوس فرصت مناسبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه آستون ویلا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 29 نوبت سرخیو آگوئرو برای گلزنی فرا رسید. ستاره آرژانتینی روی پاس دی بروین پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه فوق العاده و محکم، گل سوم سیتی را نیز به ثمر رساند.

دقایقی بعد و روی یک موقعیت ایستگاهی، سیتی فرصت مناسبی برای زدن گل چهارم داشت، اما ضربه خوب داوید سیلوا با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در لحظات پایانی نیمه سیتی به گل چهارم هم دست یافت. روی ارسال زمینی و دقیق دی بروین، گابریل ژسوس در موقعیتی مناسب مقابل دروازه با یک ضربه زمینی موفق به گلزنی شد تا نیمه نخست با برتری 0-4 سیتی به اتمام برسد.

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی اغاز کرد و در نهایت موفق شد علیرغم از دست دادن یکی دو موقعیت، در دقیقه 56 باز هم به گل دست یابد. روی پاس عمقی داوید سیلوا، سرخیو آگوئرو در محوطه صاحب فرصت شده و بعد از حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق از بین مدافعان ویلا موفق به گلزنی شد.

در دقیقه 64 سیتی تا آستانه زدن گل ششم نیز پیش رفت، اما ضربات داوید سیلوا و گابریل ژسوس از نزدیک خط دروازه توسط مدافعان و دروازه بان ویلا بازگردانده شد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه 71 کانسلو نیز شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او از پشت محوطه بعد از برخورد به مدافع ویلا توسط نیلند مهار شد. حملات سیتی ادامه یافت و با توپربایی ریاض محرز، آگوئرو در دقیقه 83 تک به تک شده و با یک ضربه دقیق موفق به زدن گل ششم سیتی هم شد.

اما در دقیقه 90 ویلا صاحب یک ضربه پنالتی شد که انور القاضی آن را تبدیل به گل کرد و در نهابت سیتی 1-6 ویلا را مغلوب کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.