لئوناردو اسپیناتزولا در آستانه انتقال به اینتر قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، اینتر هنوز موفق به خرید بازیکن مهمی در بازار نقل و انتقالات زمستانی نشده و گاتزتا دلا اسپرت مدعی شد لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع چپ و 26 ساله رم را باید اولین خرید زمستانی نراتزوری دانست.

به نظر می رسد توافق اینتر با لئوناردو اسپیناتزولا بر سر پرداخت حقوق سالانه 2.7 میلیون یورو قطعی شده و این بازیکن همزمان با نهایی شدن انتقال متئو پولتانو، وینگر ایتالیایی اینتر به رم، راهی سن سیرو خواهد شد. آنتونیو کونته علاقه چندانی به متئو پولیتانو ندارد و با توجه به مصدومیت طولانی نیکولو زانیولا، جالوروسی قصد دارد وینگر اینتر را به عنوان جانشین این هافبک جوان به خدمت گیرد. البته خرید اسپیناتزولا به منزله منتفی شدن انتقال اشلی یانگ به اینتر نیست و هنوز هم ممکن است مدافع یونایتد نیز به زودی با نراتزوری توافق کند.

اسپیناتزولا در تابستان گذشته با مبلغ 29.5 میلیون یورو از یوونتوس راهی رم شد و علی رغم اینکه ابراز علاقه کرده بود در سمت چپ بازی کند، پائولو فونسکا در ترکیب رم از او در پست دفاع راست بهره می برد. با نهایی شدن این انتقال، اینتر تمام تمرکزش را رو خرید کریستن اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام خواهد گذاشت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.