سران تاتنهام پیشنهاد ۱۰.۵ میلیون پوندی اینتر برای ستاره دانمارکی تیمش را رد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از گاردین، کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده است. با این حال آمدن مورینیو به تاتنهام هم اریکسن را قانع نکرده است تا نسبت به تمدید قرارداد با این تیم مجاب شود.

بازیکن دانمارکی در سال ۲۰۱۳ از آژاکس راهی تاتنهام شد و در این تیم بازی‌های درخشانی ارائه داده است و مورد توجه چند تیم بزرگ اروپا قرار دارد.

باشگاه تاتنهام پیشنهاد اولیه اینتر برای به خدمت گرفتن این بازیکن را رد کرد. تیم ایتالیایی پیشنهاد ۱۰.۵ میلیون پوندی به سران اینتر ارائه داد تا این بازیکن را به خدمت بگیرد ولی تیم انگلیسی این پیشنهاد را رد کرد و عنوان کرد حاضر نیست این بازیکن را به کمتر از ۲۰ میلیون پوند بفروشد.

اختلاف قیمت زیادی که بین اینتر و تاتنهام وجود دارد، باعث شده است تا فعلا این انتقال منتفی باشد. یکی از مسوولان باشگاه تاتنهام از پیشنهاد چند تیم اروپایی دیگر به این بازیکن خبر دادند.

قرارداد اریکسن در پایان فصل به پایان می‌رسد و در صورتی که تاتنهام در این مدت اریکسن را نفروشد، او در تابستان بازیکن آزاد محسوب خواهد شد.

هافبک ۲۷ ساله در بهترین دوران بازی‌اش به سر می‌برد. او به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار در خط میانی تاتنهام توانست تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش برود. اریکسن توانایی بالایی دارد و خیلی خوب توپ را هدایت می‌کند. هم‌چنین می‌تواند به عنوان هافبک تهاجمی بازی کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.