کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس، حالا بعد از یک سال ونیم حضور در یوونتوس، موفق شده در برابر تمام تیم های حاضر در سری آ گلزنی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریستیانو رونالدو در فصل اول حضور خود در ایتالیا 28 گل در 43 بازی به ثمر رساند. او در این فصل نیز با وجود برخی مشکلات به روند فوق العاده خود ادامه داده و در اکثر مسابقات موفق به گلزنی شده است.

در 23 بازی این فصل رونالدو موفق به ثبت 16 گل شده است. آخرین گل او به بازی یووه برابر رم برمی گردد که کریستیانو موفق شد از روی نقطه پنالتی گلزنی کند؛ گلی که باعث شد یک رکورد فوق العاده به ثبت برسد.

به نقل از آدریانو دل مونته، روزنامه نگار ایتالیایی، رونالدو حالا در برابر تمام تیم ها حاضر در سری آ موفق به گلزنی شده است.  اینتر، لاتزیو، آتالانتا، رم، کالیاری، پارما، تورینو، ورونا، میلان، ناپولی، اودینزه، بولونیا، فیورنتینا، ساسولو، سمپدوریا، جنوا و اسپال 18 تیمی بوده اند که قربانی گلزنی فوق ستاره پرتغالی شده اند. تنها تیم هایی که او موفق به گلزنی برابر آن ها نشده برشا و لچه هستند؛ البته این موضوع را باید اذعان کرد که رونالدو مقابل این دو تیم هیچ گاه بازی نکرده است. اگر مصدومیت یا محرومیتی سراغ رونالدو نیاید، او می تواند در تاریخ 16 فوریه و 15 مارس نیز مقابل برشا و لچه گلزنی کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.