پپ گواردیولا مایل نیست مدت طولانی مربیگری کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کریستال‌پالاس در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از سرسختی رقیب و دورنمای مربیگری خودش گفت.

 سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره اظهار داشت: می‌توانید هر مسابقه ای را برنده شوید یا در آن شکست بخورید اما  به مصاف کریستال پالاسی خواهیم رفت که دفعات زیادی برابر آن‌ها بازی کردیم و فقط یک بار شکست خوردیم. دیروز و امروز را صرف آماده شدن برای این بازی کردیم تا به بهترین شکل ممکن به میدان برویم و برنده یک مسابقه دیگر شویم.

وی در ادامه افزود: هاجسون را تحسین می‌کنم. باورنکردنی است که چگونه در این سن هنوز هم صبر لازم برای مربیگری را دارد. من نمی‌توانم مانند هاجسون تا 72 سالگی مربیگری کنم.او خارق العاده است و واقعا خوب عمل می‌کند. فراموش نمی‌کنیم زمانی آن‌ها صفر امتیاز داشتند و همه فکر می‌کردند سقوط خواهند کرد.هاجسون مشغول  انجام دادن یک کار فوق العاده در کریستال پالاس شده و هر بار دیدنش، باعث افتخارم است.بازیکنان گاهی اوقات در خانه و گاهی اوقات هم در رستوران یکدیگر را می‌بینند. سانه  هنوز با ما تمرین نمی‌کند اما همه چیز خوب پیش می‌رود.احتمالا او  یک هفته دیگر به ما اضافه خواهد شد. لاپورته هم یک هفته دیگر را با تمرین کردن با ما پشت سر گذاشت. یک یا 2  روز استراحت داشتیم و بعد استون ویلا را آنالیز کردیم چرا که سبک بازی آن‌ها بسیار مشابه شفیلد یونایتد است . در ادامه بازی با فولام و منچستریونایتد را پیش رو داریم. بعد از بازی مقابل وستهام  به مدت 15 یا 16 روز یک برنامه عادی در انتظارمان خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.