بارسلونا از اینکه بازی های خانگی آخر هفته را باید در ساعات پایانی شب برگزار کند، گلایه دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا امشب در نوکمپ میزبان گرانادا خواهد بود. اولین بازی دوران کیکه ستین که ساعت 21 به وقت محلی برگزار می شود. از هشت بازی آخر هفته بارسا که این تیم میزبان بوده، هفت بازی در همین ساعت برگزار شده است که معمولا باعث ریزش هوادار می شود و استقبال دلخواه باشگاه از این بازی‌ها صورت نگرفته است.

به خصوص در فصول سرد سال که دمای هوا در ساعات پایانی به شدت کاهش می یابد. به اینها بازی برابر لوانته در تاریخ 2 فوریه را هم اضافه کنید که ساعت 21 در نوکمپ برگزار خواهد شد. این قضیه باعث نارضایتی سران باشگاه شده است.

بارسا همچنین دو بار وسط هفته میزبان بوده و این دو بازی نیز ساعات 21 و 21.15 در نوکمپ برگزار شده اند. در عوض رئال مادرید تنها در یک بازی خانگی خود ساعت 21(برابر بیلبائو) به میدان رفته است. بازی روز گذشته برابر سویا ساعت 16 برگزار شد و بازی اول فوریه برابر اتلتیکو نیز در همین ساعت به انجام خواهد رسید.

N9pVKzvTayJE

در بازی های خارج از خانه در عوض بارسا معمولا در ساعات میانی روز به میدان رفته است. بازی هفته بعد برابر والنسیا نیز ساعت 16 برگزار خواهد شد. تنها بازی خارج از خانه‌ای که بارسا در ساعت 21 به میدان رفته، به دربی برابر اسپانیول بر می گردد. رئال مادرید اما پس از 21 هفته از لالیگا، در 5 بازی خارج از خانه در ساعات میانی روز بازی کرده است.

گفتنی‌ست دمای هوای بارسلون امشب 10 درجه خواهد بود و بر خلاف ساعات اولیه روز، بارندگی را در این شهر شاهد نخواهیم بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.