اشرف حکیمی، ستاره جوان و مراکشی دورتموند به شدت مورد توجه بایرن مونیخ قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درخشش خیره کننده اشرف حکیمی در ترکیب دورتموند باعث شده تیم های بزرگ اروپایی خواهان جذب این بازیکن باشند و با توجه به اتمام قرارداد قرضی و دو سال او در ماه های پیش رو، مشخص نیست فصل بعد اشرف حکیمی در چه تیمی بازی خواهد کرد.

طبق قانون این بازیکن باید در پایان فصل راهی رئال مادرید شود. اما شبکه DAZN مدعی شد زین الدین زیدان هنوز در مورد آینده این مدافع مراکشی تصمیمی نگرفته و مشخص نیست او را برای فصل بعد می خواهد یا خیر.

رئال مادرید از روند پیشرفت این بازیکن در دورتموند رضایت دارد، اما با توجه به داشتن مدافع ملی پوشی به نام دنی کارواخال، احتمالا اشرف حکیمی در صورت بازگشت به برنابئو باز هم نیمکت نشین خواهد بود و به همین دلیل هنوز تردیدهای فراوانی در مورد آینده او وجود دارد. اما در این میان بایرن مونیخ نیز بعد از جذب آلوارو اودزیوزولا، در تلاش برای خرید اشرف حکیمی بوده و قصد دارد با رئال مادرید در این باب وارد مذاکره شود.

الخاندرو کامانو، مدیر برنامه اشرف حکیمی گفت: "بایرن مونیخ یک باشگاه بزرگ است، اما ما چیزی در مورد علاقه آنها نمی دانیم و هنوز هیچ کس با ما تماس نگرفته است."

با این تفاسیر بعید به نظر می رسد اشرف حکیمی فصل بعد هم در دورتموند بازی کند و او احتمالا یا به رئال مادرید بازگشته و یا راهی بایرن مونیخ خواهد شد. خود اشرف حکیمی اخیرا ابراز علاقه کرده بود دوباره به رئال مادرید بازگردد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.