ریوالدو اسطوره برزیلی بارسلونا با اشاره به بحران اخیر در این باشگاه می‌گوید لیونل مسی کاملا حق داشته که از اریک آبیدال مدیر ورزشی این تیم ناراحت و عصبانی باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ریوالدو، مهاجم سابق و اسطوره برزیلی باشگاه بارسلونا درباره بحران اخیر در این باشگاه اسپانیایی صحبت کرده و به وضوح طرف لیونل مسی را گرفته و می‌گوید او حق داشته از اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسا عصبانی و ناراحت باشد.

آبیدال ابتدا اعلام کرد دلیل اخراج ارنستو والورده سرمربی سابق باشگاه این بوده که بازیکنان در دوران او به اندازه کافی تلاش نمی‌کرده‌اند. مسی در پاسخ به آبیدال از او خواست نام بازیکنانی که مد نظرش بوده را اعلام کرده و آبروی بازیکنان بارسا را خدشه‌دار نکند.

ریوالدو در مصاحبه خود در این باره گفت:" مسی کاملا حق دارد از آبیدال عصبانی باشد. او حرفه‌ای‌گری بعضی از بازیکنان بارسا در جریان تمرینات را زیر سوال برده بود، به خصوص با توجه به اینکه از کسی اسم نبرده بود و در نتیجه مشخص بود که همه بازیکنان از دست او عصبانی خواهند شد".

اسطوره برزیلی در ادامه گفت:" حرفهای آبیدال کل بازیکنان بارسا را زیر سوال برده بود. مسی فقط سعی کرد از همه بازیکنان بارسا و از خودش دفاع کند. او قصد داشت از آبرویش محافظت کند و بفهمد آبیدال کدام بازیکنان را در نظر داشته. آبیدال با زدن چنین حرفی در یک مصاحبه سادگی کرد. کاملا مشخص بود که این حرف بازتاب رسانه‌ای گسترده‌ای خواهد داشت و به همین خاطر بود که مسی مجبور شد نسبت به آن واکنش نشان بدهد".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.