مدیر برنامه‌های هافبک ایتالیایی چلسی احتمال پیوستن این بازیکن به یوونتوس را رد نکرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه انگلیسی «سان» مدعی شد احتمال جدایی جورجینیو از چلسی و پیوستنش به یوونتوس در بازار نقل و انتقالات تابستانی قوت گرفته و این هافبک ایتالیایی به احتمال بسیار زیاد دوباره همکاری با مائوریتزیو ساری را تجربه خواهد کرد.

قرارداد جورجینیو تا سال ۲۰۲۳ با چلسی اعتبار دارد، اما طی هفته‌های اخیر اخبار زیادی راجع به جدایی این هافبک ۲۸ ساله از آبی‌های لندن و پیوستنش به یوونتوس منتشر شده و ژائو سانتوس، مدیر برنامه‌های این بازیکن در اظهارنظری راجع به این موضوع گفت: در بازار نقل و انتقالات تابستانی هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و ما آماده ارزیابی پیشنهادات مختلفی از ایتالیا، فرانسه، انگلیس خواهیم بود. چرا نباید یوونتوس یکی از آن‌ها باشد؟

وی در ادامه افزود: یوونتوس مهمترین باشگاه در ایتالیا است، تیمی که در سال‌های اخیر بیشترین قهرمانی را کسب کرده است. نمی‌توانیم به یوونتوس پاسخ منفی بدهیم.

جورجینیو در سال ۲۰۱۸ و بعد از انتخاب مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی چلسی، راهی این تیم لندنی شد. این ملی‌پوش ایتالیایی یکی از بازیکنان مورد علاقه ساری به حساب می‌آید و فصل گذشته زیرنظر او در ۳۷ بازی به میدان رفت. وی از آغاز فصل جدید هم در مجموع ۳۲ بازی که برای چلسی به میدان رفته موفق شده ۷ گل به ثمر برساند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.