بدترین خبر برای رئال مادرید، تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اگرچه در مورد بسیاری از بازیکنان از جمله پل پوگبا و نیمار، سلیقه زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز متفاوت است، اما در رابطه با کیلیان امباپه همه ارکان باشگاه رئال مادرید توافق دارند و کهکشانی ها به شدت علاقمند به خرید این ستاره جوان و فرانسوی هستند.
رئال مادرید به خوبی می داند خرید ستاره ای در این اندازه آنهم از باشگاهی مانند پاری سن ژرمن بسیار دشوار خواهد بود. هدف نهایی رئال مادرید، تلاش برای جذب کیلیان امباپه در تابستان سال ۲۰۲۱ است، اما برنامه های جدید باشگاه فرانسوی ممکن است هدف آنها را به مخاطره انداخته و باعث ماندن امباپه در پاریس شود. علیرغم بروز اختلافاتی میان کیلیان امباپه و توماس توخل، باشگاه پاری سن ژرمن همچنان امیدوار به حفظ ستاره فرانسوی و تمدید قرارداد این بازیکن است.
یک منبع آگاه به نشریه آ.اس خبر داده پاری سن ژرمن قصد دارد پیش از آغاز رقابت های یورو ۲۰۲۰، پیشنهادی هنگفت به کیلیان امباپه ارائه داده و با اعطای دستمزد ۵۰ میلیون یورویی، این بازیکن را همطراز با ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار دهد.
در حال حاضر دستمزد کیلیان امباپه ۱۵ میلیون یورو بوده و تنها سه میلیون از رقمی که در ابتدا قرارداد به این بازیکن داده می شد، بیشتر شده است که این رقم برای بازیکنی در اندازه های امباپه ناچیز به شمار می آید. ایده فلورنتینو پرز، تلاش برای خرید کیلیان امباپه در تابستان سال ۲۰۲۱ و تنها یک سال مانده به پایان قرارداد اوست.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.