کریستیانو رونالدو پیش از پیوستن به منچستریونایتد در آستانه انتقال به مالاگا قرار داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجم پرتغالی یوونتوس و دارنده پنج توپ طلا پیش از پیوستن به منچستریونایتد در آستانه انتقال به مالاگا قرار داشت.

رینکون و تیم استعدادیاب مالاگا در مسابقات قهرمانی زیر ۱۷ سال اروپا در سال ۲۰۰۲ پس از انجام بازی‌های درخشان توسط رونالدو سعی کردند او را به دست بیاورند.

رینکن گفت: رونالدو بازیکنی با قدرت بدنی بسیار عالی بود. از من خواسته شد به رویداد‌های بزرگ اروپا، آمریکا یا آفریقای جنوبی بروم و به همین دلیل مجبور شدم شماره تلفن‌های سه بازیکن برتر این مسابقات را به دست آورم. هفته بعد ما با بازیکنان و خانواده‌ها برای دیدار با نمایندگان آنها ارتباط برقرار کردیم که آیا می‌توانیم پیشنهادی برای خرید این بازیکنان به آنها ارائه دهیم یا خیر.

وی می‌گوید: در آن زمان رونالدو هنوز در تیم اول اسپورتینگ لیسبون حضور نداشت و ما از طریق خورخه مندس پیشنهادی را به او ارائه دادیم. ما پول خرید این بازیکن را تامین کردیم اما نمی‌توانسنیم در سرمایه‌گذاری‌ها بیش از اندازه عمل کنیم. در آن زمان پیشنهاد ۱.۵ میلیون یورویی را ارائه دادیم اما قیمت تقریبی این بازیکن در حدود ۳.۵ میلیون یورو بود و نتوانستیم به این مقدار برسیم.

بسیاری از خصوصیات اصلی رونالدو در سنین پایین در او به نمایش در آمد، مواردی که امروز هنوز هم در او مشهود است.

رینکون همچنین الکس فرگوسن را پدر ورزشی رونالدو توصیف می‌کند و معتقد است برای این بازیکن خوب بود که در نهایت به منچستریونایتد پیوست.

وی گفت: من آنچه را که رونالدو در این سن و سال از خود نشان می‌دهد چندان برایم تعجب‌آور نیست. کریستیانو یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.