آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول، معتقد است که این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر باید در همه بازی های خود به پیروزی برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیورپول در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر عملکرد چشمگیری را به جای گذاشته است. شاگردان یورگن کلوپ در ۲۵ دیدار قبلی خود آمار حیرت انگیز ۲۴ پیروزی و تنها یک تساوی را به جای گذاشته اند؛ موضوعی که باعث شده لیورپول در آستانه قهرمانی در لیگ برتر و پایان دادن به طلسم ۳۰ ساله باشگاه قرار بگیرد.

دروازه‌بان برزیلی لیورپول معتقد است که این تیم باید در ادامه نیز به همین شکل عمل کند. آلیسون بکر در این باره گفت: " هدف ما قهرمان شدن در رقابت‌های لیگ برتر است و برای رسیدن به آن باید در همه بازی ها به پیروزی دست پیدا کنیم. از عملکردمان و تلاشی که انجام می دهیم کاملا لذت می بریم چرا که برای این موضوع تمرینات زیادی انجام داده ایم. "

آلیسون در ادامه گفت: " ما بازیکنان و مربیان خوبی در اختیار داریم. اگر یک بازیکن مصدوم شود دیگری سریعا جای او را پر خواهد کرد؛ همان کاری که آدریان، در غیاب من به خوبی آن را انجام داد. حالا یک دیدار سخت برابر نوریچ پیش رو خواهیم داشت و باید در آن به پیروزی دست پیدا کنیم. در لیگ برتر هیچ بازی آسانی وجود ندارد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.