باشگاه رئال مادرید امروز از رینیر ژسوس ستاره 18 ساله برزیلی جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماه گذشته بود که باشگاه رئال مارید خبر از جذب رینیر ژسوس از فلامینگو برزیل داد. پدیده 18 ساله که برای تیم المپیک برزیل هم بازی می کند، پس از درخشش با پیراهن فلامینگو نظر سران رئال را به خود جلب کرد؛ به طوری که برای او 30 میلیون یورو پرداخت کردند. رینیر را کاکای جدید فوتبال برزیل می دانند.

ستاره جوان پس از صعود با برزیل به المپیک 2020 شنبه گذشته وارد مادرید شد و امروز در مراسم معارفه خود حاضر شد.

در این مراسم ابتدا فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال پشت میکروفون قرار گرفت و گفت:« ما به جذب بازیکنان جوان و آینده دار فوتبال دنیا وسواس داریم. امروز بازیکنی که به تازگی 18 ساله شده، به جمع ما اضافه می شود. بازیکنی که به رغم جوانی توانسته با فلامینگو یکی از بهترین باشگاه های دنیا فاتح جام لیبرتادورس شود.

رینیر عزیز، تو از حالا بازیکن رئال مادرید هستی؛ همان باشگاهی که در پلی استیشن همیشه آن را انتخاب می کردی. چند دقیقه دیگر تو پیراهن رئال را به تن خواهی کرد و قدم در ورزشگاهی تاریخی خواهی گذاشت که خیلی از هموطنانت در آن هنرنمایی کرده اند. کسانی که در رسیدن رئال به 13 عنوان قهرمانی اروپا مشارکت داشته اند.

تو با فداکاری و فروتنی به این جایگاه رسیده ای و شایسته پوشیدن این پیراهن هستی. به من گفته اند که زمانی پدرت فیلم بازی های زیدان را برایت می گذاشت و از همان زمان تو را برای پیوستن به رئال آماده می کرد. بدون شک پدرت تو را در این راه یاری داده ولی این مهم بدون تلاش های خودت ممکن نمی شد. تو یکی از ستاره های فوتبال دنیا خواهی شد.»

سپس رینیر که اسپانیایی را مسلط صحبت می کرد، گفت:« عصر بخیر. امروز برای من یک روز ویژه است و رویایم محقق شد. ممنون از خانواده ام که همیشه پشتیبان من بودند. همواره از این حرف می زنیم که رسیدن به پیراهن رئال، چه اتفاق باورنکردنی ای است. می خواهم عضوی از تاریخ پرافتخار رئال مادرید باشم. زنده باد رئال.»

Image

 

Reinier, presentado: "Quiero ser parte de la historia del Madrid"

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.