ستاره برزیلی کهکشانی ها نیمار را یک فوق ستاره می داند و بازیکنی که همواره دوست دارد او را در رئال ببیند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تابستان گذشته و با توجه به اینکه لیونل مسی نیز علاقه زیادی به بازگشت ستاره برزیلی به نوکمپ داشت، تمام ارکان مدیریتی بارسلونا نهایی تلاش را برای توافق با پاری سن ژرمن انجام دادند، اما در نهایت باشگاه متمول فرانسوی اعلام کرد حاضر نیست نیمار را با رقمی کمتر از ۲۲۲ میلیون یورو که دو سال قبل برای خریدش پرداخت کرده بود بفروشد و این انتقال منتفی شد؛ اما به نظر می رسد پاریسی ها در تابستان ۲۰۲۰ راحت تر حاضر به جدایی نیمار خواهند شد.

تابستان گذشته رئال مادرید هم تلاش هایی برای جذب نیمار داشت و حتی ستاره برزیلی رئال را در اولویت گذاشته بود اما دو هفته به اتمام نقل و انتقالات، رئال از خرید نیمار به دلیل قیمت بالای او منصرف شد. هنوز نمی توان با قاطعیت گفت که رئال تابستان پیش رو برای جذب نیمار تلاش نخواهد کرد.

کاسمیرو ستاره برزیلی رئال در مورد نیمار گفت:« دوست داشتم نیمار به رئال مادرید بیاید. من تقریبا هر روز با او صحبت می‌کنم. او بازیکنی بسیار بزرگ است.»

کاسمیرو درباره اهداف رئال در فصل جاری گفت: «قهرمانی در لیگ نشان می‌دهد که در کل سال استمرار داشته‌اید. اما زمانی که سرود لیگ قهرمانان در برنابئو پخش می‌شود، مادرید به شهر متفاوتی تبدیل می‌شود. من ترجیح می‌دهم فاتح لیگ قهرمانان شویم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.