مدیران باشگاه آرسنال خود را آماده فروش پی‌یر امریک اوبامیانگ می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» چاپ لندن خبر داد، پی‌یر امریک اوبامیانگ هیچ علاقه‌ای به تمدید قرارداد با باشگاه آرسنال ندارد و در صورت ادامه این روند، توپچی‌های لندن به احتمال بسیار زیاد ملی‌پوش گابنی خود را در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش‌رو خواهند فروخت.

قرارداد این مهاجم ۳۰ ساله تا سال ۲۰۲۱ با توپچی‌ها اعتبار دارد، اما هنوز سران باشگاه آرسنال موفق به راضی کردن این بازیکن برای تمدید قرارداد نشده‌اند و همین عدم تمایل به امضای قرارداد جدید، احتمال جدایی او را در پایان فصل جاری از جمع توپچی‌ها را قوت بخشیده است.

در صورتی که اوبامیانگ قراردادش را با آرسنال تمدید نکند، می‌تواند مذاکراتش را با تیم‌های مدنظرآغاز کند و در پنجره نقل‌وانتقالات بعدی به عنوان بازیکن آزاد آرسنال را ترک کند. به همین دلیل مسئولان این تیم قصد دارند در صورت عدم موفقیت در تمدید قرارداد این ملی‌پوش گابنی، در مهلت نقل و انتقالات تابستانی وی را به فروش برسانند تا از جدایی او به عنوان بازیکن آزاد جلوگیری کنند.

اوبامیانگ فصل جاری در مجموع ۳۰ بازی که برای آرسنال به میدان رفته، موفق شده ۱۹ گل به ثمر برساند. از بارسلونا و رئال مادرید به عنوان مقاصد احتمالی وی یاد شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.