ستارگان تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از صعود تیم‌شان به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان، به مهاجم نروژی دورتموند طعنه زدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به لطف گلزنی‌های نیمار و خوان برنات، با نتیجه 2 بر صفر از سد بوروسیا دورتموند گذشت و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 به دور بعد رقابت‌ها صعود کرد.

در جریان بازی و پس از سوت پایان این دیدار اما اتفاقی افتاد که نظرها را به خو جلب کرد. نیمار پس از اینکه در دقیقه 28 گل اول پاریسی‌ها را در ورزشگاه خالی از تماشاگر پارک‌دوپرنس به ثمر رساند، شادی گل خاص ارلینگ هالند، ستاره نروژی بوروسیا دورتموند که در بازی رفت هر دو گل نماینده دورتموند را به ثمر رسانده بود، تقلید کرد و به نوعی به او طعنه زد.

این اما پایان کار نبود و بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن از جمله کیلیان امباپه در پایان بازی در بخشی از جشن صعود خود، شادی گل هالند را تقلید و به او کنایه زدند. این اتفاق در رختکن پاریسی‌ها هم رخ داد.

نیمار , کیلیان امباپه , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال دورتموند آلمان , نیمار , کیلیان امباپه , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال دورتموند آلمان , نیمار , کیلیان امباپه , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال دورتموند آلمان ,

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.