بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا ممکن است در زمان اعلام شده از سر گرفته نشوند و تعلیق این لیگ طولانی‌تر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با اضافه شدن سه نفر دیگر به فهرست بازیکنان مبتلا به کرونا در سری A، احتمال تمدید مدت تعلیق این لیگ بسیار قوت گرفته است.

تا به این لحظه مشخص شده که 7 بازیکن تیم سامپدوریا، سه بازیکن فیورنتینا و یک بازیکن یوونتوس به کرونا مبتلا هستند و تمامی این تیم‌ها در قرنطینه به سر می‌برند. با این حال این احتمال وجود دارد که بر شمار تعداد بازیکنان مبتلا در ایتالیا افزوده شود.

سری A هفته گذشته به حالت تعلیق درآمد و قرار است تا 15 فروردین این وضعیت ادامه داشته باشد اما اکنون نشریه رپوبلیکای ایتالیا نوشته که اکثر اعضای کادرهای پزشکی باشگاه‌های کالچو اطمینان دارند مدت تعلیق فوتبال ایتالیا یک ماه دیگر تمدید می‌شود و تا سوم می (14 اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. از این رو فصل هم دیرتر از همیشه به پایان می‌رسد و امید است که سی‌ام ژوئن (10 تیر) پرونده این فصل کالچو بسته شود.

 

از این رو انتظار می‌رود که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) نیز برگزاری رقابت‌های یورو 2020 را به تعویق بیندازد تا به باشگاه‌ها زمان بیشتری داده شود فصول رقابت‌های داخلی را به پایان برسانند. با این حال در صورت باشگاه‌ها زمان زیادی برای به پایان رساندن لیگ نخواهند داشت چون 30 ژوئن زمانی است که قرارداد بازیکنان به پایان می‌رسد. به این ترتیب ممکن است سناریویی شکل بگیرد که در آن باشگاه‌ها تا روز اول جولای درگیر لیگ و بازی‌هایی در تقویم‌شان مانده باشد آن هم در حالی که تعدادی از بازیکنان‌شان دیگر قرارداد ندارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.