نشریه دیلی استار انگلیس خبر مارکا مبنی بر تبدیل شدن هتل های کریستیانو رونالدو در پرتغال به بیمارستان برای بیماران کرونایی را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بعد از اینکه باشگاه یوونتوس اعلام کرد ستاره جوان این تیم یعنی دانیله روگانی به ویروس کرونا مبتلا شده نگرانی بزرگی برای سایر بازیکنان این تیم نیز به وجود آمد. تا جایی که باشگاه تورینی اعلام کرد که همه بازیکنان را به قرنطینه فرستاده است. از طرف دیگر کریستیانو رونالدو نیز که به خاطر بیماری مادرش به پرتغال سفر کرده بود در همان جا باقی ماند.

 ساعاتی پیش بود که نشریه مارکا گزارش داد که کریستیانو رونالدو قصد دارد برای کمک به مبارزه با این اپیدمی، هتل های خود در کشورش پرتغال را به بیمارستان تبدیل کند؛ اتفاقی که با توجه به سابقه این فوق ستاره پرتغالی در انجام کارهای خیرخواهانه، خیلی هم عجیب به نظر نمی‌رسید.

ساعاتی پیش اما نشریه دیلی استار انگلیس خبر مارکا مبنی بر تبدیل شدن هتل های کریستیانو رونالدو به بیمارستان برای مریض های کرونایی را به شکل کامل تکذیب کرد؛ از طرف دیگر این خبر نیز از روی سایت مارکا برداشته شد تا مشخص شود که این موضوع شایعه بوده و رونالدو دست به چنین اقدامی نزده است.

از طرف دیگر لحظاتی پیش سخنگوی این هتل ها نیز این موضوع را تکذیب کرد و اظهار داشت که قرار نیست چنین اتفاقی رخ داد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.