نشریه موندو در گزارشی از سه اتفاق به عنوان گزینه‌های تسهیل کننده انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا اشاره کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بالا رفتن سن لوئیس سوارز باعث شده که باشگاه بارسلونا به دنبال جذب جانشین برای این ستاره اروگوئه ای باشد. مهم ترین گزینه روی میز سران بارسلونا اما ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز است؛ بازیکنی که در زمستان نیز شایعاتی درباره حضور او در بلوگرانا شنیده شده بود.

با وجود علاقه فراوان بارسلونا به جذب لائوتارو اما به نظر می رسد که نراتزوری به این راحتی ها حاضر به فروش ستاره آرژانتینی خود نخواهد شد چرا که این بازیکن یکی از کلیدی ترین مهره های تیم آنتونیو کونته در فصل جدید بوده و سرمربی ایتالیایی نیز برای ساختن اینتر جدید حساب ویژه ای روی او باز کرده است.

در همین رابطه نشریه موندو چاپ ایالت کاتالونیا در گزارشی مدعی شده که انتقال لائوتارو به بارسلونا با یکی از این سه روش تسهیل خواهد شد.

اولین گزینه به علاقه فراوان اینتر به دو ستاره بارسا یعنی ایوان راکیتیچ و آرتور ویدال مربوط می شود. بارسا می تواند با وارد کردن این دو به معامله لائوتارو، به جذب این ستاره آرژانتینی نزدیک‌تر شود.

گزینه دوم علاقه باشگاه اینتر به بازیکنان جوان و آینده دار بارسا است. بازیکنانی نظر آلنیا، تودیبو، آرتور و سمدو جوانانی هستند که می‌توانند باعث تسهیل انتقال لائوتارو به بارسا شوند.

گزینه آخر اما تنها به خود باشگاه اینتر مربوط می‌شود. نراتزوری در حال حاضر به شدت شرایط جذب بازیکنانی نظیر تیمو ورنر و پیر امریک اوبامیانگ را دنبال می کند. خرید یک مهاجم توسط اینتر می تواند این امیدواری را به بارسا برای جذب لائوتارو مارتینز بدهد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.