پارلمان انگلیس از یورگن کلوپ سرمربی لیورپول به دلیل موضع‌گیری‌اش درباره ویروس کرونا تقدیر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پارلمان انگلیس از یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به دلیل موضع‌گیری مناسبش درباره ویروس کرونا تقدیر کرد و یکی از نمایندگان پارلمان این کشور اعلام کرد موضع‌گیری و راهبری یورگن کلوپ درباره شیوع این بیماری بهتر از بسیاری از رهبران سیاسی دنیا بوده است.

یان برن، نماینده حزب کارگر در پارلمان انگلیس با ستایش از یورگن کلوپ گفت او در مواجهه با وضعیت بغرنج  ناشی از شیوع ویروس کرونا در گوشه و کنار دنیا با موضع‌گیری درست خود نشان داد چه شخصیت خردمندی است.

این نماینده انگلیسی در نطق خود در پارلمان این کشور گفت:" من به عنوان یک هوادار پر و پا قرص لیورپول دوست دارم اینجا به سرمربی اسطوره‌ای باشگاه‌مان که سوسیالیستی بزرگ بود و در حوزه انتخابی من زندگی می‌کرد اشاره کنم، بیل شنکلی. حوزه انتخابی من از این گذشته محل تولد بهترین دفاع راست حال حاضر دنیا، ترنت الکساندر آرنولد است. از این گذشته سرمربی فعلی ما یورگن کلوپ با موضع‌گیری خود نشان داد از بعضی از رهبران سیاسی دنیا خردمندتر است و توانایی رهبری بیشتری دارد".

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول چند روز پیش و در حالیکه ویروس کرونا به یک معضل بزرگ جهانی تبدیل شده و سلامت جامعه انسانی را به خطر انداخته با یک پیام روحیه‌بخش از مردم خواست برای حفظ سلامت خود به توصیه‌های بهداشتی به دقت عمل کنند. کلوپ همچنین اعلام کرد اگر تعطیلی کامل لیگ برتر بتواند جان حتی یک نفر را نجات دهد او حاضر است درحالیکه تیمش مدعی اصلی قهرمانی است، با این تعطیلی موافقت کند چرا که جان انسانها را مهمتر از فوتبال می‌داند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.