مشکلات مالی تنها مانع بارسلونا در راه جذب لائوتارو و نیمار در تابستان پیش رو نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بارسلونا برای تابستان پیش رو اهداف نقل و انتقالاتی مشخصی دارد. در شرایطی که اپیدمی ویروس کرونا ممکن است باشگاه های بزرگ اروپا را هم دستخوش بحران های اقتصادی کند اما در بارسلونا ایمان دارند که می توانند تابستان، مهره های مورد نظر خود را جذب کنند.

بر کسی پوشیده نیست که بارسلونا نیمار و لائوتارو مارتینز را برای فصل بعد می خواهد. ستاره برزیلی قیمتی بین 150 تا 180 میلیون یورو دارد و رقم فسخ لائوتارو نیز 110 میلیون یورو است. بارسا اگر از مانع مالی قضیه عبور کند، مشکل دیگری نیز خواهد داشت.

بارسلونها در تیم اول خود نمی تواند بیش از سه بازیکن غیراروپایی داشته باشد و در صورت جذب نیمار و لائوتارو، با احتساب آرتور ملو و ویدال، تعداد این بازیکنان به 4 خواهد رسید.

برای این منظور یکی از دو بازیکن غیراروپایی فعلی بارسا باید تیم را ترک کنند و به نظر می رسد این بازیکن آرتورو ویدال خواهد بود که از ایتالیا مشتریان زیادی دارد. ستاره شیلیایی زمستان هم قصد جدایی داشت ولی در نهایت متقاعد شد تا انتهای فصل در بارسا بماند.

در صورت انتقال نیمار و لائوتارو به بارسا، راه برای جذب دو بازیکن دیگر نیز بسته خواهد شد. امرسون برزیلی که دو ساله و قرضی از بارسا برای بتیس بازی می کند، یا باید در بتیس بماند یا به باشگاهی دیگر به صورت قرضی یا دائمی منتقل شود و همچنین جذب ویلیان ستاره برزیلی چلسی نیز عملا منتفی خواهد شد. گفته می شود تاتنهام برای جذب ویلیان، شانس بیشتری خواهد داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.