به نظر می رسد که تا به این لحظه دو تیم بارسلونا و اینتر برای انتقال لائوتارو مارتینز به تیم کاتالانی توافق نکرده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چند ماه گذشته شایعات درباره احتمال حضور مهاجم اینتر در بارسلونا مطرح بوده است. از طرف دیگر گفته که می شود که خود این آرژانتینی نیز علاقه زیادی به بازی در کنار هم وطنش یعنی لیونل مسی دارد.

با وجود تمام این شایعات اما گفته می‌شود که بارسلونا حاضر نیست بند آزادسازی ۱۱۱ میلیون یورویی لائوتارو مارتینز را پرداخت کند؛ مبلغی که البته تنها در دو هفته اول ماه ژوئیه فعال خواهد بود. از طرف دیگر به نظر می رسد که بارسا برای کاهش این مبلغ قصد دارد دو بازیکن خود یعنی آرتور ویدال و ایوان راکیتیچ را به معامله لائوتارو مارتینز وارد کند؛ اتفاقی که بر اساس گفته توتو اسپورت، اینتر هیچ علاقه ای به آن ندارد.

 

 

 

 

نراتزوری تنها در صورت اضافه شدن بازیکنان جوان بارسلونا راضی خواهد شد که مبلغ دریافتی خود برای لائوتارو مارتینز را پایین‌تر بیاورد. بر اساس ادعای توتو اسپورت آرتور ملو، کارلس آلنیا و تودیبو سه بازیکن مورد علاقه اینتر برای ورود به معامله لائوتارو هستند. همچنین توتو اسپورت حدس می‌زند این احتمال وجود دارد که عثمان دمبله نیز نقشی در این انتقال ایفا کند.

 

در هر حال به نظر می رسد که بارسا برای جذب لائوتارو دو راه پیش رو خواهد داشت؛ پرداخت ۱۱۱ میلیون یورو به عنوان بند آزاد سازی او و یا اضافه کردن چند بازیکن جوان خود به معامله لائوتارو در غیر این صورت باید حضور ستاره آرژانتینی در بلوگرانا را منتفی تلقی کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.