فرانک لمپارد تمام هدف خود را در تابستان روی خرید سه بازیکن معطوف کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از dailymail، مسئولان باشگاه چلسی به دنبال خرید چند بازیکن برای این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی هستند، به نحوی که فرانک لمپارد، هدف نقل و انتقالاتی خود را در تابستان روی خرید میرالم پیجیچ، لائوتارو مارتینس و جیانلوئیجی دوناروما قرار داده است.

در ایتالیا و به نقل از Evening Standard، ادعا شده سران آبی‌های لندنی حاضر هستند ۲۰۰ میلیون پوند در تابستان سال جاری برای خرید سه بازیکن شاغل در سری آ هزینه کنند.

یکی از این بازیکنان میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی یوونتوس است که در هفته‌های اخیر بنا به صلاحدید مائوریتزیو ساری از ترکیب اصلی بانوی پیر کنار گذاشته شده است و ارائه یک پیشنهاد ۵۵ میلیون پوندی سران یوونتوس را مجاب خواهد کرد تا با فروش این هافبک موافقت کنند.

لمپارد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه سعی کرد یک مهاجم خریداری کند تا بتواند با تامی ابراهیم به رقابت بپردازد، اما در این راه ناموفق بود. گفته می‌شود آنها هم مانند چند باشگاه بزرگ اروپایی علاقه‌مند به خرید لائوتارو مارتینس مهاجم موفق این روزهای اینتر میلان هستند. البته علی‌رغم علاقه زیاد بارسلونا به لائوتارو و سایر باشگاه‌ها، به نظر می‌رسد آنتونیو کونته حاضر نیست یکی از ارکان اصلی تیم خود را از دست بدهد.

جیانلوئیجی دوناروما دروازه‌بان آث میلان یکی دیگر از بازیکنانی است که سران تیم شمال غرب لندن می‌خواهند او را جذب کنند. پیش‌بینی می‌شود با ۴۷ میلیون پوند این انتقال عملی شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.