تهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال انگلیس با تمدید تعلیق رقابت‌های حرفه‌ای فوتبال در این کشور، از سر گیری فصل را از چهارم به سی‌اُم آوریل موکول کرد و علاوه بر این تاکید کرد که فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ از سر گرفته خواهد شد اما فقط زمانی که «امنیت برقرار باشد.»

به گزارش فرتاک ورزشی،

در بیانیه مشترک منتشر شده از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس، لیگ جزیره، چمپیونشیپ و لیگ حرفه‌ای زنان، بر از سر گرفته شدن رقابت‌های فصل جاری تاکید شده است اما تنها زمانی که «برای انجام این کار شرایط امن باشد.»

در ادامه این بیانیه آمده است: قوانین و مقررات اتحادیه فوتبال انگلیس مقرر می‌کند که فصل باید تا پیش از اول ژوئن به اتمام برسد و هر لیگ در محدوده‌ای که از سوی اتحادیه تعیین شده است، باید طول مدت برگزاری فصل خود را مشخص کند. با این حال، هیات مدیره ما توافق کرد که این محدوده زمانی در خصوص رقابت‌های حرفه‌ای فوتبال برای فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ تا زمانی نامشخص تمدید شود. علاوه بر این، به طور متفق القول توافق شد که رقابت‌های حرفه‌ای فوتبال در انگلیس تا پنجشنبه ۳۰ آوریل به تعویق بیافتد.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تصمیم گرفت تا یورو ۲۰۲۰ را با یک سال تعویق در سال ۲۰۲۱ برگزار کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.